Žymos

, ,Pagalvojau apie tai,koks gi būtų pasaulis be moterų ?.. Ne kas būtų… Mes, vyrai kažkodėl labiau linkę į praktiškus dalykus, o tam kas gražu, kažkodėl nelabai teikiame reikšmės.
Čia mano žmonos pasija- gėlynai… Nebūtų jos- nebūtų ir gėlių… Viskas čia sukurta jos rankomis. Paprasta, bet gražu ir jauku. Aplamai turbūt moteris sukurta tam, kad teikti jaukumo namams, santykiams, palaikyti tvarką, kurią mes vyrai neretai ignoruojame :)… Moteris- kaip pagalbininkė gyvenimo kelyje vyrui.
Pagalbininkė ir reiškia, kad ji tik padeda… Didesnė našta visgi Dievo uždėta ant vyro pečių… Aišku būna visaip gyvenime, bet visgi kaip jau Dievo yra patvarkyta, taip yra geriausia… Moteriai visgi neskirta vadovauti… Ir nereikia šioje vietoje kišti emancipacijos… Arba cituoti Raštą ir sakyt, kad Kristuje nėra nei vyro nei moters… Kiekvienas Dievo kūrinys jaučiasi savo vietoje, savo “lėkštėje“ tik tada, kai paklūsta tam pirminiam Dievo patvarkymui..
Vyrui neskirta būti moterim,ir atvirkščiai… Moteris nesukurta tam, kad vadovautų… Feministės mane paduotų į teismą :)… Kai kurios feministiškai nusiteikusios krikščionės pasakytų, kad aš nesilaikau Kristaus mokslo… Bet Kristus gi,  nepamirškime, nepanaikino lyčių skirtumo… Gyvendamas žemėje Jis buvo vyru… Jo motina Marija vestuvėse Kanoje tarė: darykite tai, ką Jis jums lieps… Kažkuria prasme, vestuvėms vadovavo Jėzus… Tad darykime, ką Jis mums liepia… Neužimkime ne savo “lėkštės“… Įvairiom prasmėm…