Žymos

, , ,


Estijos teisingumo ministerijoje svarstomas teisinis vienos lyties santuokų klausimas, praneša informacijos agentūra Interfaks su nuoroda į estiško laikraščio Postimees internetinį portalą.
Pirmadienį teisingumo ministras Rein Lang pasikvietė pas save Estijos gėjų organizacijų atstovus ir supažindino juos su ministerijos paruošta analize, kuri susijusi su dviejų lyčių ir taip pat vienos lyties partnerių, gyvenančių ne oficialioje santuokoje teisiniais klausimais.
Gėjų organizacijoms buvo pasiūlyta iki gruodžio 1 dienos apsvarstyti jiems pateiktą analizę ir pateikti savo pasiūlymus. Su šia analize planuojama supažindint visas parlamento partijas, kurioms irgi bus pasiūlyta pateikti savo pastabas šiuo klausimu.

Pagal http://www.baznica.info
*********************************************
Taip pat radau įdomų video vaizdelį panašia tema čia:

http://www.youtube.com/watch?v=s_E3DDEOOwA

Kunigų 18:22

Nesugulk su vyru kaip su moterimi, nes tai pasibjaurėjimas.

Efeziečiams 5:5

Nes jūs žinote, kad joks ištvirkėlis, netyras ar gobšas, kuris yra stabmeldys, nepaveldės Kristaus ir Dievo karalystės.

1 Korintiečiams 6:9-11

Ar nežinote, kad neteisieji nepaveldės Dievo karalystės? Neapsigaukite! Nei ištvirkėliai, nei stabmeldžiai, nei svetimautojai, nei homoseksualistai,
nei vagys, nei gobšai, nei girtuokliai, nei keikūnai, nei plėšikai nepaveldės Dievo karalystės.
Kai kurie iš jūsų buvote tokie, bet dabar esate nuplauti, pašventinti, išteisinti Viešpaties Jėzaus Kristaus vardu ir mūsų Dievo Dvasia.

Reklama