Žymos

, , ,

Delfi straipsnis.

 “Tai ypatingai pavojinga. Tai 1931-ieji, mes grįžtame į 1930-uosius, į Didžiąją depresiją, kuri baigėsi karine diktatūra“, – „EuObserver“ teigė Europos profesinių sąjungų kongresų generalinis sekretorius.
„Aš netvirtinu, kad mes jau atsidūrėme (tokioje padėtyje), tačiau tai gali būti labai rimta, ne tik ekonomiškai, bet ir politiškai taip pat“, – sakė J. Monksas. Anot jo, J. M. Barroso turi panašių nuogąstavimų, tačiau dėl
visiškai skirtingų priežasčių – EK vadovas tiki, kad taupymo priemonės kaip tik apsaugos nuo grįžimo į blogiausius laikus.
********
Anot J. Monkso, EK vadovas J. M. Barroso „labai, labai susirūpinęs. Jis mus šokiravo savo apokaliptine vizija, kad demokratija Europoje gali žlugti dėl didžiulio valstybių įsiskolinimo“.

*********************

Niūrios prognozės? Taip ir turi būti. Tai yra Biblijoje… Pasaulis ir žmonių gyvenimas neis geryn, bet tamsyn ir sunkyn, tad nereikia turėti rožinių iliuzijų tiek dėl Nato, tiek dėl ES. Kas link sunkumų, problemų, krizių, kataklizmų ir panašiai, neretai šie reiškiniai yra specialiai dirbtinai sukeliami, norint pakreipti kažkokius įvykius sau naudinga linkme. Nieko keista nėra tame kas vyksta ir kas dar vyks- pasaulis po truputį ruošiamas tam tikro Veikėjo atėjimui… Kam jau kam, bet krikščionims tai neturėtų būti nauja ir netikėta… Tikintys žmonės neturėtų dėl to liūdėti ar nerimauti, bet džiaugtis tuo, priimti tai kaip Dievo numatytą istorijos eigą… Bet kuriuo atveju, joks žmogus negali atšaukti to, ką Dievas numatęs…
Reklama