Žymos

hot-news

Ištraukos iš vieno patikusio straipsnio.

Ne vienas bičiulis prisipažino, jog ligi šiol nežino, kodėl skaito horoskopus, nors jais netiki.

********

Smalsūs  žmonės klausia, o klausiančiam vis tiek kas nors atsako.

********

Pasaulis kažkoks savotiškas. Pažįstamas fotomenininkas fotografuoja vaginas ir pinigus skiria našlaičių namams. Populiarumo siekiančios televizijos, žiūrėk, parodys laidą „A. M. Brazausko laidotuvės. Geriausi epizodai“. Žmonės nebemoka bendrauti. Bičiulis šaukė ant jį apgavusio draugo: „Duosiu tau į snukį, kad po kryžium nuvirstum ir Kristus tave apmyžtų!“ Yra, tiesa, šventinių dienų, bet atrodo, kad visos pramogos sugalvotos girtų žmonių. Kvailių yra visur, bet kodėl kvailių kvailiai labai mėgsta po vidurnakčio važinėti kuo garsiau burzgiančiais trantais?
Žmonės iš prigimties linkę kurti mitus. Patys sumąsto legendas apie kitus žmones ir paskui fanatiškai jomis tiki. Visi šiandien kažkokie pikti, pagiežingi, irzlūs. Nemylimi negali mylėti kitų. Niekingi žmonės neturi savo bažnyčių. Tokioje visuomenėje ką nors pakeisti yra gan sudėtinga, nes, žemų instinktų dabar daug visur – spaudoje, televizijoje ir net teatre.
********
Jums smalsu, kaip gyvena emigrantai? Iš ko pažinsi lietuvį emigrantą? Kiekvieno grįžimo metu dažniausiai jų lankomos vietos Lietuvoje – Palanga ir medikų kabinetai. Negavęs ko pageidauja, taria – aš turiu pinigų ir bando nusipirkti paslaugą, pagarbą, dėmesį, bet ieško kuo pigesnių bilietų grįžti į savo emigracijos šalį. Prieš tai prisiperka keistų pirkinių – rūkytų mėsos gaminių ir darbo pirštinių.
Reklama