Žymos

, , ,

Šiaurės Karolinos rinkėjai antradienį pritarė valstijos konstitucijos pataisai, kuria aiškiai uždraudžiamos gėjų santuokos, civilinės sąjungos ir partnerystės.
***
Labai įtakingas 93 metų evangelikų pastorius Billy Grahamas, kuris gimė ir gyvena Šiaurės Karolinoje, palaikė šį draudimą valstijoje laikraščių spausdintose reklamose per visą puslapį.

„Man 93 metai, ir niekada nemaniau, kad turėsime diskutuoti apie santuokos apibrėžimą, – reklamose nurodė B.Grahamas. – Biblija sako aiškiai: Dievo santuokos apibrėžimas yra vyro ir moters (sąjunga. – Red.)“.

Kitoje stovykloje buvęs prezidentas Billas Clintonas ir buvęs jo administracijos vadovas Erskine’as Bowlesas, kilęs iš Šiaurės Karolinos, siuntinėjo rinkėjams balso pašto žinutes, kuriose ragino nepritarti pataisai.

Prezidento Baracko Obamos rinkimų kampanija taip pat paskelbė pareiškimą, kuriuo reiškiamas nepritarimas minimai Šiaurės Karolinos konstitucijos pataisai.
******
Ką gi, galima tik pritarti šios JAV valstijos sprendimui ir pasidžiaugti, jog kol kas dar toli gražu ne visi vakariečiai, amerikiečiai yra apimti visuotinio vajaus- prievartinės tolerancijos nuodėmei. Mūsų seimūnams taip pat būtų pravartu pradėti mąstyti savo galva, užuot žvilgčiojus Briuselin…
Beje, kaip tik į temą: savo laiku tūlas “pastorius“ iš Latvijos Bilą Klintoną vos ne karaliumi Dovydu ar Saliamonu laikė, o Ameriką, aplamai- Dievo Karalyste… 🙂 Deja, faktai kalba ką kitko: šiam “saliamoniukui“ labiau rūpi iškrypėliai nei Dievo Karalystė…