Žymos

, , , , , , , ,

Ištrauka iš Č. Darvino laiško:

“… Be galo sunku ir beveik neįmanoma suvokti šio beribio nuostabaus pasaulio, įskaitant ir žmogų su jo sugebėjimuthe-origin-of-species matyti tolimą praeitį ir tolimą ateitį, kaip aklo atsitiktinumo rezultatą…“

Iš Mayr E. “Darwinism: One Long Argument“, Harvard, 1991, 59 puslapis.

Daugiau čia:

“Nėra gyvybės be sukūrimo“ 1 dalis

____________//_________ 2 dalis

____________//__________3 dalis

___________//___________4 dalis

**

Kažkaip nelabai nustebino šie Darvino žodžiai. Vienas dalykas, kiekvienam žmogui, kaip sakoma, “užeina“ vadinamoji “atvirumo valandėlė“, kurios metu žmogus yra pats savimi, toks koks yra, bei sako tai, ką iš tikrųjų galvoja, o ne tai, ką reikia kalbėti, ne tai, ką jam diktuoja “užplaukusios“ emocijos ir pan. Na, o kas dėl Darvino, tai juk jis savo laiku studijavo teologiją, tad, nori nenori, kažkokia dalelė užsilieka, ar kitaip pasakius, sėkla sudygsta. Pagaliau, yra dar ir toks dalykas, kaip sąžinė, kurios pagalba dažnai ir įvairiais būdais pats Dievas kalba kiekvienam žmogui, tiesa, ne kiekvienas iš mūsų suvokiame, kad tai ir yra būtent Dievo balsas, tylus ir neįkyrus…
Ir dar. Iki tam tikro laiko mane kiek erzindavo mokslininkų nuolatinės pastangos žūt būt atrasti vadinamąją “trūkstamą“ grandį. Vis galvodavau, ar jie visai pablūdę, kad nesupranta, jog išvis neegzistuoja to, ko jie ieško, juo labiau, netgi nekart atrandama tai, kas prieštarauja darvinizmui bei ateistinei pasaulėžiūrai. Galvojau, kodėl po tokių atradimų jie, kaip kokia “užstrigusi plokštelė“, groja tą pačią melodiją nuo pradžios. Vėliau po truputį pradėjau suvokti, jog kitaip ir negali būti, kadangi tyrinėdami, mokslininkai dažniausiai niekada nepamiršta savo pagrindinio motyvo (Dievo ir sukūrimo paneigimo), tad jie, nors ir atrasdami kažką, kas akivaizdžiai prieštarauja jų šiam tikslui bei pačiai Darvino hipotezei aplamai, neturi jėgų bei (kas svarbiausia) noro pripažinti savo klaidas, tad jiems nieko kito nelieka, kaip tik “kišti galvas smėlin“ (tipo, nieko neįvyko, su mumis viskas ok) ir toliau tęsti savo sizifišką darbą, pakeliui slepiant visus atrastus faktus, kurie paneigia oficialiai teigiamus dalykus. Ir juos galima nesunkiai suprasti, kadangi juos motyvuoja ne akivaizdūs faktai (faktai dažnai netgi kalba priešingai), bet jų tikėjimas Darvino hipoteze bei Darvino įsitikinimais. Jie puikiai supranta, jog jei jie pripažins ir paviešins tikruosius faktus, jie privalės pripažinti patį pagrindinį dalyką (kurio jie jokiu būdu nenori pripažinti): kad nėra jokių įrodymų, kurie patvirtintų  pasaulio atsitiktinio atsiradimo teoriją, o yra kaip tik atvirkštiniai faktai, kuriuos pripažinus, nelieka nieko kito, kaip tik pripažinti, kad pasaulis ir mes esame sukurti Dievo. Tad, mokslininkai- ateistai kaip ir neturi jokios alternatyvos, tiksliau, turi, tačiau jie jos nenori pripažinti… Tam tikra prasme, ateizmas yra pati tikriausia religija (kultas) su visais atributais: įkūrėju, dievuku ir stabu viename asmenyje (Darvinu),“teologija“, dogmom (Darvino teorija, kuri jau seniai virto pačia tikriausia hipotezė), palaikymo komanda (mokslininkai, įvairaus plauko verslininkai) ir pan.
Beje, pamaniau, kad mokslininkų paieškos, visi kasinėjimai yra labai puikus dalykas. Tai toli gražu nėra bergždžias darbas, tame yra nemažas, taip sakant, “grūdas“, kadangi kiekviena šių mokslininkų diena, kiekvieneri metai, kai jie ir vėl nerado to, ko atkakliai ieško, yra tarsi aiškus patvirtinimas, kad daug kas, jei ne aplamai viskas, yra absoliučiai kitaip, nei bandoma teigti ir įrodyti. Taigi, likimo ironija- mokslininkai, pasiryžę įrodyti Dievo nebuvimą, yra ne kas kitas, kaip tam tikri evangelistai 🙂 … Tarp kitko, kiek teko skaityti, būtent tokiu būdu- tyrinėdami pasaulį, kai kurie mokslininkai ir atranda kelią pas Dievą… Bet tai nėra skirta tik mokslininkams, bet ir kiekvienam žmogui.

Romiečiams 1: 19- 20

Juk tai, kas gali būti žinoma apie Dievą, jiems aišku, nes Dievas jiems tai apreiškė.
Jo neregimosios ypatybės – Jo amžinoji galybė ir dievystė – nuo pat pasaulio sukūrimo aiškiai suvokiamos iš Jo kūrinių, todėl jie nepateisinami.

Reklama