Žymos

, , , ,

psalmsŠventykloje prie Jo susirinko aklų ir luošų, ir Jis išgydė juos.
O aukštieji kunigai ir Rašto žinovai, pamatę stebuklus, kuriuos Jis padarė, ir vaikus, šaukiančius šventykloje: “Osana Dovydo Sūnui!”, įpyko
ir sakė Jam: “Ar girdi, ką jie sako?” Jėzus atsiliepė: “Girdžiu. Argi niekada neskaitėte: ‘Iš vaikų ir žindomų kūdikių lūpų Tu paruošei sau tobulą gyrių’?”

Mato 21: 14- 16

Neretai kai keliaujame namo iš mokyklos su dukra, arba ir šiaip, kai kur einame kartu, ji plyšauja įvairias giesmes, kartais taip jau vos ne visa gerkle. Ypač ji mėgsta pasireikšti 🙂 , jei tą dieną būna tikybos pamoka. Pamaniau, jai gerai, ji kol kas nesupranta, kad tokie veiksmai mūsų visuomenėje kartais laikomi, na, švelniais pasakius, neadekvačiais. Esu matęs panašaus amžiaus vaikų, kurie staugia ten kažką iš Lady Gaga ištvirkėliško repertuaro, žinoma, tai nieko nestebina, užtat, kai mūsų dukra traukia giesmes, tai atkreipia aplinkinių dėmesį. Pradžioje kažkaip nejaukiau jausdavausi, bet vėliau pamaniau, kodėl turėčiau gėdytis savo dukros, pagaliau, juk ne kokias nešvankybes ji traukia, o psalmes, giesmes, galų gale, juk esu tikintis, kodėl turėčiau gėdytis.
Pamaniau, visgi vaikystė yra labai fainas laiko momentas, vaikas dažniausiai mažai ką raukia, kas visuomenėje priimta, kas ne, jis yra tiesiog toks koks yra, daro tai, kas yra jo širdyje, o ne pagal kitų kažkokius sugalvotus standartus. Pvz., mūsų dukra kartais domisi, kodėl kiti žmonės yra netikintys, jai tai yra natūralu- kalbėtis tikėjimo temom. Žinoma, daug ką daro ir aplinka, kurioje auga vaikas, savaime suprantama, kad vaikas, augantis tikinčiųjų šeimoje, tikėjimo temą natūraliai laiko sava. Mūsų mazgė labai nusistebėjo, kai kažkada pasakėm, kad yra šalių, kur tikėjimas Kristumi laikomas nusikaltimu ir už tai ne tik kad sodina į kalėjimą, bet ir žudo… Vaikams tokie dalykai, greičiausiai atrodo kaip absurdas.
Pasitaiko, dukra įsijaučia, ir pradeda giedoti savos kūrybos giesmes, šiandien, pvz., namie girdėjau, klausiu, kas čia per giesmė negirdėta, atsako, ai, čia aš pati sukūriau… 🙂 Šiandien akurat tikybos pamoka buvo, tai įkvėpimą pagavo… 🙂 Faina… Mažoji giedorka… 🙂 Nors šiaip jau ji labiau prie šokių linksta…

Reklama