Žymos

, , , ,

Prajuokino situacija su tuo atvažiavusiu ukrainiečių riaušininku, kuris gydomas Lietuvoje. Žmogeliui aiškiai klijuojama etiketė “borec za demakratiju i svabodu“, nukentėjęs tipo nuo “žvėriško“ Janukovičiaus režimo… Gal jau kokios ir medalkos jam ruošiamos (Gedimino ordino riterio kryžius ar dar kažkas panašaus) 🙂 Tiek jau to su tomis interpretacijomis ir fantazijomis, geriau gal pažiūrim realiai. Pacituosiu kelis komentarus po straipsniu (kalba netaisyta):

O tai ką gal tie protestuotojai, riaušininkai su gėlėmis stovėjo? Gal jie į pareigūnus nemėtė akmenų, Molotovo kokteilių, neleido fejeverkų, nesprogdino? Tai juk patys tie chocholai agresyviai elgiasi, pažiūrėkit į ką jie pavertė gatvę, aikštę, pastatus? Tai ir gauna nuo pareigūnų atkirtį. Lietuvos tai iš kart tokie protestuotojai būtų supakuoti, juk žinom kaip jau buvo.

*

gerbiamas tavariscius “nukentejes“ “nekaltas“ chacholas- o kas varte ir degino masinas ir padangas? o kas dauze pardu vitrinas ir plese pardas? a?????????

*

idomu, o ka jis dare, kad isprovokuoti toki policininku atsaka?

*

Per sia nakti Kieve sudeginta 23 automobiliai. Negali be veiksmo bachuriukai. Per 1+1 ua zinias parode

***

Taip ir nematau pas riaušininkus jokios logikos čia… Įtariu, jie mąsto kažką panašaus: tipo, mes keliam riaušes, ketinam nuversti teisėtai išrinktą valdžią, mes galim daryti ką norim, o jūs, ponai milicininkai, prašom nesikišti į mūsų reikalus ir nepažeidinėti mūsų teisių į bardakinimąsi… Tipo, žmogus turi teisę į bardakų darymą… 😀 O kai milicininkai visgi daro savo tiesioginį darbą, pradedam družna rėkti “ubivajut!!!“ arba, paprasčiausiai, nustebusiu tonu pratariam, anot mesjė Šarikovo,  “хорошенькое дело“… 🙂

С вас, Шариков, сто тридцать рублей, потрудитесь внести.
– Хорошенькое дело, – ответил Шариков испугавшись, – это за что такое?
– 3а кран и за кота, – рявкнул вдруг Филипп Филиппович, выходя из состояния иронического спокойствия.

Vakrug adni nevinnyje… 🙂 Krasota 🙂

Reklama