Žymos

, , ,

Kartais kai kurie žmonės yra akivaizdžiai kvailiai. Tiek kad tenka susilaikyti jiems to nepasakius. Yra pakankamai sunku korektiškai sakyti kažką panašausseashells-on-ground taip, kad žmogus neįsižeistų, bet, iš kitos pusės taip, kad nors kažkiek jam dašiltų
Ką laikau kvailiu? Na, pvz., tą, kuris aklai pasikliauna kitų nuomone apie kažką, o pats visiškai neturi jokio noro pačiam pasidomėti tuo klausimu. Kaip taisyklė, per daug pasikliaunant kitų nuomone, neretai vėliau tenka skaudžiai nusivilti.
Arba toks dalykas kaip draugai, santykiai su artimaisiais ir pan. Bim bam pa strunam gyventi yra lengva, bet tik iki tam tikro laiko. Jei žmogus neinvestuoja į artimus santykius su kitais žmonėmis, anksčiau ar vėliau ateina vidinis bankrotas į gyvenimą, tyliai atsėlina vienatvė. Kas nesirūpina turėti artimų draugų, pasakyčiau, yra taip pat kvailas. Žmogui senstant ypatingai išryškėja poreikis pagalbos, artimo bendravimo, o kai tokio nėra (nėra, nes nebuvo investuojama į tai), gyvenimas tampa nemielas.
Čia tik keli kvailystės niuansai, jų, be abejo, yra žymiai daugiau.
Nesakau, kad pats esu tobulas ir neturiu kur keistis. Anaiptol.

Reklama