Žymos

, , ,

blank-notepadIš krikščionių forumo.

Люди не только способны передать истину от Бога, но и от ложь от лукавого. К тому же, иногда человек не слышит, что говорит Бог, а слышит только то, что желает услышать, в таком случае восприятие этого человека играет с ним злую шутку.

Labai pažįstamas dalykas. Manau nesuklysiu, jei padarysiu prielaidą, kad ir dalis pamokslų bažnyčiose taip pat iš šios serijos pavadinimu “žinau, kad negalima, žinau, kad neteisinga, bet laaabai jau nooorisi…“.
Žodžiu, žmogus žino tam tikrą tiesą, ir ši tiesa dažnokai būna jam nepatogi, tskant, eina skersai kelio jo kūniškiems norams, ambicijoms ir pan. Na, Dievo tiesa, Jo standartai būtent tokie ir yra- lyg peilis po kaklu mūsų nuodėmingai prigimčiai. Pas Dievą nebūna taip, kad blogis “laikinai“ tampa gėriu (nors, žinau, dauguma mūsų labai norėtų to… 🙂 )
Žodžiu, keista situacija: pamatęs, kad su Dievu neis susitarti dėl nuodėmės legalizavimo (Dievas- ne kelių policininkas, Jis kyšių neima 🙂 ), žmogus visgi ima desperatiškai ieškoti išeities, kitaip pasakius, bando kažkaip pateisinti tai, ką jis norėtų nuodėmingo daryti (planuoja tai) arba jau daro ar darė praeityje. Kvailas užsispyrimas. Žmogui kažkodėl ima atrodyti, kad jei jis visą reikalą gražiai (hermeneutiškai 🙂 ) išdėstys, pateiks, dargi jei pacituos krūvą Biblijos ištraukų, tai neva ir fsio, jis neva teisus. Klausytojai gal ir palinksės galvomis, beklausydami hermeneutiško reikalo išdėstymo, tačiau ar nuo to Dievo nutartys, Jo standartai pasikeis? Juk, jei į burną įsidėtume žiupsnelį druskos, kiek kartų besakytume “saldu“, druska netaps saldi…

Reklama