Žymos

,

Padovanojo dukrai žaislą, tipo toks komplektukas pačiam pasigaminti baldelius lėlėms. Į komplektą įeina krūva medinių detalių, kažkiek atraižų medžiagos, zaislasklijų tūbelė, krūva mažyčių vinukų ir plaktukas (tikras, ne žaislinis, tiesa, toks nedickas).
Dabar, tai nėra priekaištai padovanojusiems šį žaislą, kaip sakoma, “dovanotam arkliui…“ Juo labiau, puikiai suprantu, kad visokių žaislų šiais laikais yra pilna, ne visada lengva ten susigaudyti kas prie ko. Tik pamaniau, na ir gamintojų galva: gaminti mergaitėms žaislą, kuris savo esme tinka tik berniukams. Nors ant pakuotės matoma emblema, vaizduojanti tiek mergaitę, tiek berniuką. Nei kiek nenustebino užrašas “made in Holland“, kadangi, kaip žinoma, Olandija yra viena iš tų šalių, kurios “eksperimentuoja“ su lytimis. Na, neaiškinsiu plačiau, ir taip dauguma supras, ką turiu omenyje.
Dukra pabandė kalti tuos baldelius, bet kur tau mergaitei tokie darbai… Beje, keista, kad komplekte nėra jokių brėžinukų, pagal kuriuos būtų galima viską surinkti, nebent bandyti tai daryti žiūrint į nuotraukas ant dėžės.
Grižęs iš darbo radau dukrą baldų gamybos įkarštyje, kiek susierzinau, kad ji privarė “baldų“ visai ne į temą, ne pagal tas nuotraukas, tiesiog kalė viską bet kaip iš eilės 🙂 Bet po to pamaniau, kodėl turėčiau jai aiškinti, čia jos žaislas, tegu daro kaip nori, juo labiau, man netgi savotiškai naudinga, kad dukra kuo greičiau išnaudotų visus vinukus ir prigamintų “baldų“, mat mes su ja susitarėm, kad, kai jau pabaigs darbus, plaktuką gausiu aš 🙂 Taigi, tam komplektukui duočiau tik vieną balą iš dešimties- už fainą plaktuką 🙂 … Ir, savaime suprantama, dukrai nepirkčiau tokių dviprasmiškų žaislų…

Reklama