Žymos

, , , ,

Jau kuris laikas su šeima žiūrim biblinius multikus. Stengiuos internete atrasti lietuvių kalba, kad ir dukra suprastų (bo ji rusiškai ar angliškai nė bum bum 🙂 ), film-reel-seriesbet tokių internete sunku rasti.
Šiandien apie Mozę buvo. Lietuvių kalba, netrumpas, apie valandą. Patiko visiems. Tik vienas kazuzas pasitaikė: kai izraelitai ėjo iš Egipto, filmuke kažkodėl pavaizduota, kad ėjo apie 10 žmonių. Vaizdelis, pasakyčiau, tikrai ne koks, ypač, kai prieš tai rodė, kaip žydai Egipte statė miestus, piramides ir pan. 10 žmonių visa tai pastatė? 🙂 Ypač nelogiškai tai atrodo tuo momentu, kai faraono didžiulė kariauna vejasi tą 10 žydų (nejučia pagalvoji, negi tokia galybė reikalinga tam, kad pagauti tą dešimtuką?)… Žinoma, realybėje izraelitų buvo koks pusmilijonis, jei neklystu.
Nepraslydo šis momentas ir pro akylas dukros akis, būtent ji pirmoji ir pastebėjo jį, sakydama “tik tiek?..“
Asmeniškai norisi matyti filmukus ir filmus, kurių siužetas nebūtų pernelyg toli nuo realybės. Ypač manau, reikia būti rūpestingiems vaikiškų filmukų kūrėjams, nes vaikai visiškai kitaip priima tai, ką mato. Jie lygina tai su tuo, ką yra girdėję iš tėvų, kažkur skaitę ir pan. Visokie netikslumai (ypač, jei jie nemaži), perteikiant informaciją, gali sukelti abejones ir nepasitikėjimą.

Reklama