Žymos

, , , , ,

Prajuokino ta visa situacija dėl liemenių dviratininkams ir pan. Delfi net straipsnį (kažkaip “Panika dėl naujų taisyklių“ ar pan.) užvarė šia tema. Pamaniau, bicyclena, jei jau paprastas pigus sintetinės medžiagos gabalas sugeba sukelti paniką, tai čia jau yra lygis 🙂 … Nauja fobija? 🙂 Tai gal dar vieną partiją kursit, tipo prieš liemenes? Galėsit užvadint kad ir “Drąsos be liemenės kelias“ 😀 …
Šiaip ir pats save galėčiau pavadinti dviratininku, nors ir nevažinėju juo kasdien. Pasakyčiau, kad ne liemenės yra problema, bet kai kurių vairuotojų besmegenizmas: pasitaiko, kad lenkia vos kelių centimetrų atstumu, nors dažniausiai (ačiū jums 🙂 ) daro nemažą lanką, taip saugodami mūsų sveikatą ir gyvybes. Tų gerųjų, kaip juos pavadinčiau, vairuotojų, visgi yra žymiai daugiau nei tų, kuriems vienodai kiti eismo dalyviai.
Liemenė yra mūsų saugumui, niekas iš mūsų (dviratininkų) nesityčioja. Taip kad vilkitės ją ir prašyčiau be panikos 🙂 Ir nereikia čia pateikinėti pavyzdžių, kad kitose šalyse to nėra. Nėra, vadinasi bus … 🙂 Kodėl kitos šalys turėtų būti etalonu? Gal kai kuriais atvejais Lietuva galėtų juo būti ?..

Reklama