Žymos

, , , , ,

lifes-a-dragLyties keitimas, mano supratimu, tai žmogaus žalojimas, nes biologiškai, genetiškai jo lytis niekada nesikeičia, o norint pakeisti lytį chirurgo skalpeliu, jis turi vartoti įvairius hormoninius preparatus, žalojančius jo organizmą.

Pati operacija ir tolimesnis asmens „gydymas“ greičiausiai kainuotų mokesčių mokėtojams ne vieną dešimtį tūkstančių litų. Tai tikrai neturėtų būti finansuojami iš valstybės biudžeto. Tokią kvailystę sugalvojęs asmuo gali vykti į kitas šalis ir lyties pakeitimą organizuotis ten.

Dažnai „pasikeisti“ lytį siekia asmenys, turintys asmens tapatybės bei psichologinių sutrikimų. Įvairių šalių statistika ir praktika rodo, kad dalis asmenų pasiryžę lyties „keitimo“ operacijai vėliau pakeičia nuomonę ir patiria psichologinę bei dvasinę traumą dėl negrįžtamų operacijos pasekmių.

***
Na, pasirodo ne pas visus dar “šarikai“ išlakstę, yra ir pas mus adekvačiai mąstančių žmonių… Pasirodo, tarp daugybės lietuviškų Briuselio “papugaičikų“, menkai temąstančių, neturinčių savo nuomonės (arba bijančių ją išsakyti) bet užtat mintinai mokančių skanduotę “viską, ką numatė “viešpats“ Briuselis, įvykdysim 300 procentų!!!“, yra tų, kurie nepardavė savo sąžinės už eurų stopkes

Reklama