Žymos

, ,

Atsitiktinai iškasiau internete. Kas supranta angliškai, pasiskaitykit patys. Galimas dalykas, kad netolimoje perspektyvoje daug sveikų žmonių bus prievarta lift-sign“pripažinti“ psichiškai nesveikais, prieš juos matomai bus pritaikomos atitinkamos sankcijos. Kitaip pasakius, daugelis žmonių galimai bus diskriminuojami dėl savo įsitikinimų ir širdies pozicijos. Balta bus vadinama juodu, juoda- baltu. Manęs tai nenustebintų, tai- dėsninga… Asmeniškai esu tam pasiruošęs jau dabar. Kai kas jau ir šiandien tampa realybe. Antai mūsiškė niekaip nenustygstanti vietoje, užstrigusi ties viena mėgstama tema 🙂 Marina Aušrina, kažkokioje TV laidoje berods taip ir pareiškė, kad homoseksualų kritika prilygsta ligai… O dabar keletas citatų.

The president of Brazil says “opposing” homosexuality makes you a sick person, and he believes such thoughts need to be criminalized.

…to condemn the biblical belief that homosexuality is wrong…

Calling for “the criminalization of homophobia,” he said opposition to homosexuality is “perhaps the most perverse disease impregnated in the human head.”

He said “prejudiced” people need to “open their minds and clean them.” Other speakers encouraged homosexuals to claim to be part of a civil rights campaign that already has brought reforms for treatment of blacks, the elderly and the disabled.

Jei turėčiau tokią galimybę, tai paklausčiau, prie ko čia juodaodžiai, pagyvenę žmonės ir neįgalieji? Juodaodžiai yra rasė, pagyvenę žmonės yra pagyvenę žmonės, neįgalieji yra neįgalieji… Tai prie kurios iš šių grupių save priskaito homoseksualai? Ir kodėl jie save gretina su šiomis žmonių grupėmis? Na, bet žinoma, kai jau prasidės pats diskriminacijos įkarštis, niekas nesileis į diskusijas, blaiviai mąstančių žmonių burnos bus užčiaupiamos ir jie bus skelbiami esantys už įstatymo ribų…