Žymos

, , , ,

Europos Parlamento Euroskeptikų frakcijos lyderis Nigelas Farageas mano, kad prisijungdama prie euro zonos, Lietuva daro klaidą.
„Aš niekada nepalaikiau euro ir stebiuosi, kad jūs priartėjote prie šios valiutos įsivedimo.run-for-profit-concept Euras yra trumpalaikė perspektyva, kuria susigundė jūsų politikai tikėdami, kad taps didelio klubo dalimi.
Jo teigimu, neteisinga, kad klausimas dėl euro įvedimo demokratinėje valstybėje nebuvo sprendžiamas referendumu.
„Šalies, kuri auga stabiliai, prisijungimas prie euro zonos, kuri šiuo metu smunka ir patiria infliaciją, reiškia ubagų tikėjimą. Tačiau nėra taip svarbu, ką galvoju aš, ar ką galvoja jūsų valdžia. Svarbiausia, ką apie Lietuvos sprendimą prisijungti prie euro zonos galvoja žmonės. Kiekvienas, kuris tiki demokratija, manau, yra neteisinga bet kokiai šaliai atsisakyti savo valiutos, neatsiklausiant piliečių“, – teigė N. Farage’as.

Na, čia jau nieko nepadarysi. Vergas- ir Afrikoje vergas… Taip, niekas mūsų nuomonės neklausė, padarė pagal sovietišką principą “liaudis- tamsi, kam su tamsuoliais tartis?..“ Vergui neįdomu laisvė, jis džiaugsis kiekvienu numestu dešrigaliu, jam neįdomu mąstyti savo galva, jis to nesugeba…
Reikia pripažinti, kad bėgome “nuo ruso“, mus veja “ruso baimė“, tai yra normalu, turint omenyje ilgus dešimtmečius sovietinės nelaisvės. Todėl mes nemąstome (praradome sugebėjimą mąstyti) kas mums kišama gražioje pakuotėje, girdėdami pažadus apie greitą klestėjimą, nesusimąstome, kad tai aplamai nėra įmanoma. Pripažinkime, kad negalvojome apie tą didelę kainą, kurią turėsime mokėti už buvimą Jevrasajūze… Savo tapatybės kainą, laisvės kaina…

Reklama