Žymos

, , , , , , ,

Kai žmogus būna nuoširdus ir kalba tai ką iš tikrųjų galvoja, o ne tai ką “reikia“ ir ne tai kas “madinga“, jis yra pats savimi. Toks žmogus nebijo situacijųangry “o ką pasakys kiti?“, “ką pasakys visuomenė?“ ir pan.
Kas įdomu, ir tarp gėjų pasitaiko sažiningų žmonių, t.y. šiuo konkrečiu atveju tai yra tie, kurie kalba tai ką galvoja. Bent jau norisi tikėti tuo, kad jie daro tai ką daro ne dėl to, kad įsigytų šalininkų, esančių kitoje “barikadų pusėje“ (turiu omenyje nepalaikančius homoseksualizmo ir viso to, kas iš to išplaukia).
Garsūs dizaineriai Domenico Dolce ir Stefano Gabbana, geriausiai žinomi tiesiog kaip prekės ženklo Dolce & Gabbana kūrėjai ir savininkai, yra atviri homoseksualai. Tačiau, tikėtina, jų sąžinė dar rusena. Jie aiškiai pasisako už tai, kad tikra šeima yra tik ta, kurią sudaro vienas vyras ir viena moteris, o vaikai, anot šių dizainerių, yra laimingiausi tuomet, kai turi ir tėtę, ir mamą… Tai labai primena mūsiškio Roko Žilinsko išsakytas mintys šia tema.
Nors tokio atvirumo motyvai nėra visiškai aiškūs, tačiau gerai yra tai, kad bent jau nemeluojama…
Kas be ko, tokia italų dizainerių griežta pozicija iškart susilaukė nustebimo ir aršių atakų, kai kas siūlė boikotuoti jų gaminius: tarpe tų, kas šiam duetui davė “prikuritj“, buvo ir homoseksualas dainininkas Eltonas Džonas. Tačiau pasigirsta ir balsai tų, kas palaiko šiuos du vyrukus. Ypač jaudina tai, kad juos palaiko ir jiems rašo laiškus vaikai, augantys homoseksualų porose.
Taigi, jei žmogaus sąžinė yra gyva, tai ji kalba. O jei ji kalba, tai žmogus taip pat nori kalbėti tai, ką jam kalba jo sąžinė, ir atitinkamai elgtis. Tragedija yra tuomet, kai žmogus užgniaužia sąžinę ir neįsiklauso į jos balsą… Būtent tai labiausiai ir pastūmėja žmogų į depresiją ir, galų gale, į savižudybę…

Reklama