Žymos

,

online-abreviationsRetkarčiais ir Delfi publikuoja ne kažkokias balabaikas, o  kažką tikrai talkovo.

Vilnius, kurį ne visi pažįstame.

Kai gražu, tai gražu

Turbūt retokai pagalvojame apie tai, koks trapus yra gyvenimas bei kokia laikina ir salygota yra sėkmė. Pakanka poros sekundžių– ir tavo gyvenimas lekia strimgalviais žemyn… O gal visai ne žemyn? Nes kai kurie tik po didžiulių sukrėtimų pagaliau praregi ir suvokia nesantys gyvenimo valdovais, o tik keleiviais… Tai yra didžiulis atradimas, nors ir pasiektas per didžiulį skausmą… Patikėkite, kad supratimas apie tai, kad nesi bosas, suteikia gyvenimui visai neregėtų spalvų.

Kolektyvinė atsakomybė kartais gali atrodyti neteisinga. Ypač tuomet, kai labiausiai prasikaltę bosai sėkmingai išvengia atsakomybės už savo juodus darbelius, o vietoje jų nubaudžiami “sraigteliai“ (ir kartais nubaudžiami pernelyg griežtai, nes nukentėjusieji, nusivylę tuo, kad bosai išvengė bausmės, visą savo nusivylimą ir atpildo troškimą išlieja ant tų “sraigtelių“). Tačiau yra vienas “bet“: kiekvienas (net“sraigtelis“) žino savo paskirtį, savo užduotį, taigi jis turi galimybę atsisakyti ją vykdyti, jei yra įsitikinęs, kad ta užduotis prieštarauja jo sąžinei. Kiekvienas daro pasirinkimą. Kiekvienas turi tokią teisę. Bet niekas neturi teisės išvengti atsakomybės už savo pasirinkimus. Teisingumo reikalavimai privalo būti vykdomi. Nebent nukentėjusieji aiškiai išreikštų savo valią dėl pasigailėjimo. Esu girdėjęs apie tokius atvejus, jie- tikras atleidimo stebuklas.

Ar ateityje vairuosime panašius automobilius? Asmeniškai man jis nemielas visiškai. Matomai ir mirsiu turėdamas konservatyvų požiūrį į automobilius 🙂 … Pagaliau juk kiekviena karta turi kažką savo, o aš nesu ateities kartos žmogus, tik savo kartos 🙂 .

Reklama