Žymos

,

www-symbolVilnius, kuris, deja, jau niekada nebebus toks kaip buvęs

Lost Wilno

Old Wilno in 1930`s

Senasis Wilno

Lenkiško Wilno nuotraukos. Buvo labai miela atrasti savo vaikystės apylinkes, žinoma, tais laikais ir mano vaikystės laikais jos skirtingai atrodė.
Sudomino užtvindyto Vilniaus vaizdai. Įdomu, kodėl dabar nebūna tokio lygio potvynių? Spėju, kad vėlesniais laikais buvo padaryti kažkokie techniniai sprendimai, turbūt upės krantinė buvo paaukštinta (taip pat galimai pagilinta upės vaga), o žiūrint senas nuotraukas akivaizdžiai matosi, kad krantai labai žemi, tad potvynio metu upei buvo labai lengva pasiekti net Senamiestį. Keliose nuotraukose- prie senosios miesto elektrinės kažkoks lyg ir alia paplūdimys ar kokia šiaip sekluma beveik iki pat vidurio upės matosi, ten tuomet buvo Žvejų rajonas.

Kaip gaminami “aukštos mados“ vaizdeliai. Įdomu, kiek moterų, perkančių mados žurnalus, supranta, kad leidiniuose jos mato realybėje neegzistuojančius (t.y., kompiuteriu koreguotus) modelių veidus ir figūras?.. Kitaip pasakius, visa ta high fashion industrija mus elementariai mausto. Nors, matomai, kai kas mielai leidžiasi būti maustomas…

Šiuolaikiniai indėnų rezervatai

Gražu ten, kur mūsų nėra

Reklama