Žymos

, ,

Pasaulyje gyvenančius žmones galima suskirstyti į dvi kategorijas. Sveiki ir ligoniai.
Sveiki rūpinasi (pirmiausia) tuo, kas yra aplink juos pačius bei jų pačių vidiniame gyvenime. T.y., tvarkosi aplinką aplink save (įvairiom prasmėm), prižiūri tai, kas jiems asmeniškai patikėta, tristezza-sadnessuž ką jie yra atsakingi. Jie turi pareigas, tam tikras užduotis ir pan. Ir tik vėliau jie “užmeta žvilgsnį“ į kitus. Bet tas žvilgnis reiškia “jei prireiks mano pagalbos, tik pasakyk, ir padėsiu“, o ne “padėsiu net tada, kai tau to nereikia“.
Ligoniai gi menkai rūpinasi savimi, o dažniausiai visiškai nesirūpina. Jiems nerūpi tvarkymasis, atsakomybė, pareigos, o ypač jiems nerūpi jų sielos, vidinio gyvenimo stovis. Užtat jie “rūpinasi“ visu likusiu pasauliu. Taip “rūpinasi“, kad savo “rūpesčiu“ užterorizuoja pasaulį. Paprašyti konkrečios pagalbos jie dažniausiai atsisako padėti, mat “nėr kada“. Jie pagalbą supranta savaip, o būtent, jie padeda tik tuomet kai jie to nori, o ne kai kam nors reikia pagalbos. O jų žvilgsnis reiškia “tu ne taip gyveni, tu gyveni neteisingai, ne pagal mano įsitikinimus (kurie yra “teisingiausi“), todėl esu priverstas tave mokyti gyventi teisingai“. Juos labai stebina ir piktina likusi žmonijos dalis, kuri “piktybiškai“ nepaklūsta jų įsitikinimams… Tokie žmonės niekaip nesuvokia, kaip pasaulis sugeba išgyventi ir iki šiol nepražuvo, nesilaikydamas jų “tobulų“ taisyklių…
Spėkit, kuriai žmonių kategorijai gyvenasi lengviau? Kurie iš jų yra laimingi, o kurie ne? Kuriems galvas skauda dažniau? Kurie pastoviai kenčia nuo nemigos?

Reklama