Žymos

, , , ,

moviePrisipažįstu, iki šiol nebuvau matęs rusiško “Bumerio“ filmo. Nors panašus žanras mane ir traukia. Žinot, šaudo gaudo ir pan. 🙂 Tai va, pažiūrėjau (dar gi ir su žmona 🙂 ) tas kelias dalis legendinio jau filmo. Ir likau gana patenkintas, kad radau šiokio tokio grūdo. Laikas, tskant nebuvo praleistas veltui.
Praleidus visokius ten banditskus fintus ir kitokį blablabla, išryškinčiau veiksmo ir atoveiksmio principą. Arba sėjos ir pjūties. Čia kas kaip nori, tegu vadina. Tas principas galioja nors kai kurie žmonės tai bando nuneigti. Ojoj, ką ten nuneigsi, jei atėjus laikui tokį likimo smūgį į paširdžius gauni, kad visos teorijos ir hermeniaucikos nublanksta kaip koks dūmelis…
Taigi, šakokis į sveikatą, jei jau tas tau patinka, na, bet ,mielas žmogau,  pasiruošk geram nokautui, kuris būtinai bus, patikėk… Ar atsikelsi po jo?..
Daug žmonių šakojosi prieš likimą (iš esmės, ir tiksliau, prieš Dievą), visi be išimties dėl to apturėjo skaudžias pamokas. Ne visi įgavo išminties po jų. Vieni tesė daryt tai ką darė iki tol, ir baigė labai blogai. Kiti gi, lyg atsibudę nuo košmariško sapno, atgimė naujam gyvenimui. Bet tiek vieniems, tiek kitiems Dievo malonė lygiai tokia pati. Jų likimas lygiai toks, ką jie pasirinko, ko laikėsi įsikibę, kame matė viltį.

Reklama