Žymos

, ,

Pradžioje stebino, dabar jau- nebe, kai darbingo amžiaus žmonės (ypač jaunimas) palieka gimtinę laikinai, o kai kurie ir visam laikui. Ypač nestebina jaunimo pozicija. Perspektyvoje matydami kapeikinę pensiją, farmhousejie nusprendžia, kad neverta kelis dešimtmečius gadinti sveikatą tam, kad vėliau vos galą su galu sudurtų.
Žinoma, nemaža dalis jų pamato ir kitą pusę: tose anglijose ir airijose taip pat ne pyragai. Norėdamas padoriau gyventi, žmogus ir ten, panašiai kaip gimtinėje, dažniausiai yra priverčiamas imti paskolą (kas yra bene pats blogiausias sprendimas). Visur daugmaž panašiai. Čia- savi vargai, ten- savi. Problemos visuomet su mumis. Kol gyvi esame, tol bus ir problemos 🙂 . Tiesa, kai kurie ir po mirties turės problemų, bet čia kita tema.
Kartą pusiau rimtai, pusiau juokaudamas išsakiau žmonai versiją, kaip galėtume pragyventi už pensiją (žinoma, jei jos sulauksime 🙂 ). Ogi išmautume iš miesto į kokią sodybą kaime. Vėliau pamąsčiau, kad visai padori idėja: augini vištikes, bulves ir kitokius kaliafiorus ir nebaisios jokios krizės… 🙂 Pavalgyt ir stogą turi, na ir ko daugiau norėt žmogui?.. Bet pagyvensim, pamatysim…

Reklama